O firme

Plechprodukt, s.r.o je etablovaná firma s dlhoročnou históriou. Počas týchto rokov sme sa vypracovali medzi popredných dodávateľov Slovenska špecializujúcich sa na plechové strešné krytiny.

Naša firma je na trhu už viac ako 24 rokov

Prešli sme si rôznymi dodávateľmi materiálov, rôznymi strojmi, rôznymi problémami. Dlhodobé smerovanie našej firmy ku kvalite a bezkonkurenčným cenám nám prinieslo stálých partnerov v našej oblasti. Našou prioritou je poskytovať nielen kvalitné produkty – plechové strechy a strešné doplnky za čo najlepšie ceny ale aj poskytovať profesionálne služby, ktoré budú vyhovovať potrebám našich zákazníkov.

Čím všetkým sa zaoberáme?

Predovšetkým vyrábame a predávame plechové strešné krytiny, realizujeme strechy na kľúč a taktiež ponúkame dlhodobé spolupráce pre klampiarov.

Ďalej tiež:

  • vyrábame a predávame komplet klampiarske výrobky, odkvapové systémy a parapetné dosky,
  • striháme a ohýbame plech,
  • balíme plech do ochrannej fólie proti poškriabaniu pri manipulácii. 

Naše strešné plechové krytiny sú vyrobené z prvotriednych materiálov a podliehajú prísnej kontrole kvality. Stále sledujeme nové technológie a trendy v oblasti strešných riešení, pričom sa neustále snažíme prinášať inovatívne krytiny, ktoré zlepšujú život našich zákazníkov. Sme hrdí na našich skúsených odborníkov, ktorí sa starajú o každý detail a zabezpečujú, že všetky druhy strešných krytín spĺňajú naše vysoké štandardy.

Vypracujeme vám
nezáväznú cenovú ponuku

×